Dovolenka na Slovensku

Dovolenka na Slovensku má svoje čaro.

Slovensko je rozlohou malá krajina, avšak bohatá na pohoria, vodné plochy, kultúrne pamiatky, uličky dýchajúce históriou... Svoje si nájde ten, kto hľadá oddych a relax, turistiku, či výlety za kultúrou, i ten, kto miluje adrenalínové zážitky.  Dovolenka na Slovensku má svoje čaro v zimných i letných mesiacoch.

Zimná dovolenka ponúka nezabudnuteľnú lyžovačku v mnohých lyžiarských strediskách pre slabších i najnáročnejších lyžiarov.

My Vám ponúkame možnosť stráviť zimnú dovolenku v nádhernom prostredí Vysokých a Nízkych Tatier, Malej, či Veľkej Fatre, i v ďalších vyhľadávaných lyžiarských strediskách.

Letná dovolenka na Slovensku je skvelý spôsob, ako si oddýchnuť, načerpať nové sily a zároveň ušetriť . Môžete dlhé hodiny obdivovať historické a prírodné krásy, môžete zažiť náročný turistický výstup na niektorý z množstva Slovenských končiarov či využiť niektorú z možnosti na kúpanie a vodné športy. Či už sú to plavárne, letné kúpaliská, termálne kúpaliská, jazerá, relax je tu stopercentne zaručený.

Ak túžite v ktoromkoľvek ročnom období stráviť kľudné chvíle v útulnom rodinnom penzióne, alebo hľadáte hotel, kde Vám poskytnú dokonalý komfort a luxus, ste na správnej adrese. Obráťte sa s Vašimi predstavami o vysnívanej dovolenke na nás a my Vám nájdeme to pravé.

 

Aktuálna ponuky pobytov na Slovensku