Soline

Soline, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Brela, 7.10.2018, Raňajky
Soline
LM
Termín:
7.10.2018 – 10.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59301132
115 € od 109 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel BLUESUN SOLINE
Poloha
luxusný hotel pri pobrežnej promenáde, obklopený borovicovým hájom, cca 200 m od centra Brely.
Vybavenie a služby
klimatizovaná reštaurácia, aperitív bar, snack bar, internetová miestnosť, kaviareň, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, Wi-Fi ZADARMO, konferenčná sála, terasa.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby s vaňou a WC, balkónom, SAT TV, telefónom, Wi-Fi ZADARMO, fénom, trezorom, minibarom, niektoré s možnosťou až 2 prísteliek (rozkladací gauč), izba označená PREM - s priamym výhľadom na more.
Stravovanie
raňajky - formou bufetu, polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.
Pláž
z jemných okruhliakov, cca 30 m, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vonkajší a vnútorný bazén so sladkou vodou, vonkajší detský bazén, animácie, wellness centrum - fitness, sauna, masáže, whirlpool, solárium, v blízkosti - tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, biliard, vodné športy, golfový simulátor.
Doplňujúce informácie
typy izieb 1/2+2 - predaj na vyžiadanie.
Zľavy
dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBU 1/2: Dieťa od 3 do 7 rokov bez lôžka so stravou s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 3 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 1/2+1: dieťa od 3 do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Osoba od 12 rokov s 2 dospelými - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 1/2+2: prvé dieťa od 3 do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa od 3 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Osoba od 12 rokov s 2 dospelými - zľava 20 %
Zvláštne zľavy
pri zakúpení pobytu v termíne 22.9.-6.10. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 % - túto zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami.
Cena zahŕňa
ubytovanie a raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka (10 EUR/deň) - platba na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK