Slaven

Slaven, Chorvátsko, Kvarner, Selce, 10.10.2018, Polpenzia
Slaven
Termín:
10.10.2018 – 11.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60270488
od 28 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel SLAVEN
Poloha
hotel sa nachádza v parku, cca 300 m od centra mesta Selce a 3 km južne od Crikvenice.
Vybavenie a služby
reštaurácia, aperitív bar, trezor na recepcii za poplatok, TV miestnosť, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, terasa, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované 1-2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefón, novšie vybavenie, s možnosťou prístelky.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu, možnosť dokúpenia obedov (na vyžiadanie).
Pláž
okruhliaková a betónové pláty, cca 50 m, sprchy na pláži, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.
Šport a zábava
v blízkosti - ihrisko na loptové hry, stolný tenis, minigolf, požičovňa bicyklov, vodné športy.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO. Ubytovanie je vhodné pre menej náročnú klientelu.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 6 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa do 6 rokov bez lôžka s polpenziou s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 12 do 18 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa do 6 rokov s 1 dospelým v období: do 2.6. a od 22.9. - zľava 40 %., 2.6.-22.9. - zľava 30 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 1 dospelým v období: do 2.6. a od 22.9. - zľava 30 %, 2.6.-229. - zľava 20 %. Osoba od 18 rokov s 2 dospelými - zľava 20 %.
Zvláštne zľavy
v termínoch do 9.6. a od 8.9. Vám pri pobytoch na 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15%. - Zľavy nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup. Pri zakúpení ubytovania na 10 nocí v termínoch 9.6.-8.9. Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 3 % (Zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup).
Cena zahŕňa
ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka - cca 5 EUR/deň (platba na mieste).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK