SENTIDO BLUESUN BERULIA

SENTIDO BLUESUN BERULIA, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Brela, 10.10.2018, Raňajky
SENTIDO BLUESUN BERULIA
LM
Termín:
10.10.2018 – 13.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59580420
132 € od 106 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel SENTIDO BLUESUN BERULIA
Poloha
luxusný renovovaný hotel (v roku 2017), v blízkosti krásnej pláže, cca 500 m od centra Brely, skladá sa z hlavnej budovy a blízkej depandance. 
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, kaviareň, zmenáreň, Wi-Fi ZADARMO, TV miestnosť, terasa, výťah.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, trezorom, minibarom, Wi-Fi ZADARMO, fénom, balkónom, izby SU s možnosťou prístelky. Izby typu CO sa nachádzajú v depandanci.
Stravovanie
raňajky formou bufetu, polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.
Pláž
jemná okruhliaková, cca 80m, prístup na pláž po schodoch, sprchy na pláži ZADARMO.
Šport a zábava
vonkajší bazén so sladkou vodou (ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO v obmedzenom množstve), fitness, Wellness & Spa Berulia - hydromasážna vírivka, fínska sauna, parný kúpeľ, aromaterapia, masáže, v blízkosti - stolný tenis, biliard, minigolf, vodné športy, animácie.
Zľavy
dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBU 1/2: dieťa od 3 do 7 rokov bez lôžka s polpenziou - ZADARMO. Dieťa do 14 rokov na základnom lôžku s 1 dospelým - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 1/2+1: dieťa od 3 do 14 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 20 %
Zvláštne zľavy
pri zakúpení pobytu v termínoch 26.5.-2.6., 23.6.-30.6. a 22.9.-6.10. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 % - nie je možné kombinovať s inými zľavami.
Cena zahŕňa
ubytovanie a raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č.281/2001 Z. z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka (10 EUR / deň) - platba na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK