Maestral

Maestral, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Brela, 8.10.2018, Raňajky
Maestral
LM
Termín:
8.10.2018 – 11.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59298620
85 € od 81 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel BLUESUN MAESTRAL
Poloha
hotel obklopený borovicovým hájom, cca 300 m od centra mesta, priamo na brehu mora, pri krásnych okruhliakových plážach.
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, TV miestnosť, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, terasa, výťah.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby s vaňou a WC, balkónom, SAT TV, Wi-Fi,  telefónom, trezorom, fénom, minibarom, izby SU sú s možnosťou prístelky.
Stravovanie
raňajky, polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.
Pláž
z jemných okruhliakov, tienená borovicami, cca 50 m, prístup na pláž po schodoch, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vonkajší bazén so sladkou vodou, minigolf, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, tenisové kurty, stolný tenis, animácie, vodné športy, požičovňa bicyklov.
Zľavy
dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa od 3 do 7 rokov bez lôžka so stravou s 2 dospelými v izbe ST - ZADARMO. Dieťa od 3 do 14 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Deti do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Osoba od 14 rokov s 2 dospelými - zľava 20 %.
Zvláštne zľavy
Pri zakúpení pobytu v termínoch 26.5.-2.6. a 29.9.-6.10. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 % - nie je možné kombinovať s ostatnými zľavami.
Cena zahŕňa
ubytovanie, raňajky/polpenziu/plnú penziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z. z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka (10 EUR/deň) - platba na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK