Apartmány Astra a Pinija

Apartmány Astra a Pinija, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Brela, 3.9.2018, Bez stravy
Apartmány Astra a Pinija
Termín:
3.9.2018 – 10.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60642492
od 149 € Konečná cena

Vybavenie a služby
recepcia, Wi-Fi na recepcií ZADARMO, cca 50 m od vily preslávená reštaurácia Burin, parkovisko, obchody v Brele.
Ubytovanie
klimatizované vkusne zariadené apartmány typ - 1/2 STUDIO (29 m2) - miestnosť s 2 lôžkami, lodžia, typ 1/2+1 STUDIO-B (38 m2) - miestnosť s 2 lôžkami s prístelkou a balkónom, typ 1/2+1 STUDIO (38 m2) - miestnosť s 2 lôžkami s prístelkou, s francúzskym oknom, typ 1/2+2 AP (50 m2) - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, balkónom, typ 1/4+2 AP (70 m2) - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť rozkladacím gaučom pre 2 osoby, balkónom, typ 1/4+3 AP (70 m2) - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s 3 prístelkami, balkón, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, orientácia na morskú stranu.
Stravovanie
individuálne s možnosťou dokúpenia raňajok formou bufetu alebo polpenzie - raňajky formou bufetu, večere výberom z menu.
Pláž
okruhliaková pláž cca 150 m vhodná pre deti.
Šport a zábava
vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO. Pobytová taxa cca 1 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Predaj na vyžiadanie.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.
Zvláštne zľavy
v termínoch pobytov 1.5.-1.6. a 10.-22.10. Vám bude poskytnutá pri pobyte na 7 nocí mimoriadna zľava 10 %.
Poloha
dva susediace apartmánové domy obklopené zeleňou v pokojnej zátoke, v časti Jakiruša, cca 2 km od Brely (spojené promenádou).
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, raňajok - dieťa do 4 rokov ZADARMO, dieťa 4-9 rokov - 49 EUR/os./týždeň, osoba od 9 rokov - 79 EUR/os./týždeň, polpenzie - dieťa do 4 rokov ZADARMO, dieťa 4-9 rokov - 89 EUR/os./týždeň, osoba od 9 rokov - 179 EUR/os./týždeň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK